• Máj v škole

• Deň matiek s vôňou levandule

Každý rok si druhú májovú nedeľu pripomíname sviatok našich mamičiek. Tento rok nebol výnimkou. Dňa  11.mája 2022, po skončení rodičovského združenia, potešili mamičky a staré mamy  žiaci ŠKD milým kultúrnym programom, sladkým občerstvením, vlastnoručne vyrobenými darčekmi a levanduľovými vrecúškami.

Mgr. Margaréta Kvietková

Exkurzia v OUI Valaská

Naši žiaci z končiacich ročníkov sa zúčastnili exkurzie v OUI Valaská. Privítala nás pani riaditeľka Mgr. Iveta Setváková, ktorá našich žiakov poinformovala o študijných odboroch aj praktickom výcviku,  aby vedeli, čo môžu očakávať. Žiakom sa exkurzia páčila a tešia sa na nový školský rok v OUI Valaská.

Mgr. Milota Jasenská

MDD

Prvý jún je známy tým, že majú sviatok deti. Preto sme aj my vymenili knihy a zošity za spoločne strávený čas vo Vydrovskom skanzene. Touto cestou by sme sa chceli poďakovať riaditeľovi ČHŽ Ing. Alešovi Bílkovi za symbolickú cenu lístkov na vláčik.

Mgr. Margaréta Kvietková

• Špeciálna základná škola, Hlavná 236/67, Čierny Balog